Metāla
durvis un vārti
 
 
Kontakttālrunis:
2­7 22 01 30
 
Metāla durvis   |   Garāžu vārti   |   Metāla konstrukcijas
Mūsu darbi:
 
 
Garāžu vārti sen iekaroja popularitāti un mīlestību tautā. Tie atšķiras ar konstruktīvu vienkāršību un, kā sekas, drošumu un izturību, kā arī uzstādīšanas vieglums. Garāžu vārti ir vienkārši un pieticības ekspluatācijā. Ne mazsvarīga priekšrocība ir arī garāžu vārtu zema cena.

Garāžu vārtu izgatavošana ir atbildīgs process. Šeit spēlē loma katrs nieks. Īpaši vajag atzīmēt, ka piestiprinājumiem, uz kuriem ir piekarināmas распашных vārtu vārsnes, jābūt maksimāli izturīgiem.

Tērauda garāžu vārti tiek izpildīti uz pasūtījumu ievērojot jūsu garāžas individuālas īpatnības.


Mēs garantējam savējiem klientiem:
• augsto kvalitāti;
• vārtu izgatavošanas minimālo termiņu pēc individuāla pasūtījuma;
• mūsēju garāžu vārtu garantiju apkalpošanu 2 gadus.

Mēs piedāvājam garāžu vārtu dažādus variantus, kuri ir uzstādāmi uz pastiprinātajām cilpām un var atvērties uz ārpusi un iekšpusi. Metāla garāžu vārti ir ražojami no 2mm metāla, rāmis no profilu trompetes 60 х mm 40 mm, vārsnes no profilu trompetes 40 х mm 25 mm un komplektējas ar uzticamām pilīm.

Garāžu vārtu ražošana notiek pēc individuāla pasūtījuma, pēc iepriekšēja meistara izbrauciena un uzmērījumu noņemšanas. Mūsēji speciālisti, ievērojot jūsu ailes un jūsu novēlējumu izmērus, palīdzēs jums izvēlēties garāžu vārtu īpaši piemērotu konstruktīvu tipu, aprunāt komplektēšanu un vārtu apdari. Garāžu vārtu izgatavošanas termiņš ir no 2 līdz 4 dienām. 
 
© SIA "EVROPLUSS" 2013 | Tālrunis/fakss: 6­7703250 | Mob. tālruņi: 2­7220122, 2­9578123, 2­8321221, 2­7220130.
 
             
Sazināties ar mums
* obligātie laukiCaptcha image

Teksts nav salasāms? Atjaunot bildi.

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā!

Aizvērt šo logu